Binance de Duyurdu: BONK, WIF ve O 12 Coin İçin 8 Borsadan Listeleme Müjdesi!

Kripto para piyasası, son zamanlarda birçok yeni gelişmeye sahne oldu. Bu gelişmelerden en önemlileri, Binance’in Dogwifhat (WIF)’i listelemesi, Robinhood’un Solana tabanlı Bonk coin (BONK) listelemeyi planlaması ve BYBIT’in AIDOGE vadeli işlemlerini başlatmasıdır. Bu gelişmelerin yanı sıra, Bitrue, BingX, HTX, Bitget, WhiteBIT, BitMart, AscendEX, MEXC ve LBank gibi kripto para borsaları da yeni kripto paraları listeledi. Binance Japan ise Filecoin (FIL) ve başka bir tokeni listelemeyi planlıyor. Bu yazıda, kripto para borsalarındaki yeni listelemeleri ve diğer önemli gelişmeleri inceleyeceğiz.

BONK coin, Robinhood’da listelere giriyor

Önde gelen kripto para borsalarından Robinhood, son zamanların en popüler mem tokeni olan Solana (SOL) tabanlı Bonk’u (BONK) listeleyeceğini açıkladı. Listeleme haberi kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yaşatırken, BONK fiyatı da yükselişe geçti. Listeleme haberleri sonrası %10’u aşan yükseliş kaydeden BONK 0.00003738 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Binance, Dogwifhat (WIF)’i listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, 5 Mart 2024 tarihinde Dogwifhat (WIF)’i WIF/BTC, WIF/USDT, WIF/FDUSD ve WIF/TRY işlem çiftleri ile listelediğini duyurdu. Bu hamle, Binance’in kullanıcılarına çok çeşitli kripto varlıklara erişim sağlayarak tekliflerini genişletmeye devam etmesiyle geldi. WIF alım satım çiftlerinin piyasaya sürülmesiyle Binance, gelişmekte olan kripto paralara ve blockchain projelerine yönelik artan talebi karşılamayı amaçlıyor.

BYBIT, Bitrue, BingX diğer boraslardan yeni listelemeler

Kripto para borsası BYBIT, AIDOGE vadeli işlemlerini başlatıyor. Bu, yatırımcılara AIDOGE’nin fiyatına dair spekulasyon yapma ve riskten korunma imkanı sunacak. Ayrıca Bitrue, Circularity Finance (CIFI) tokenini CIFI/USDT işlem çifti ile listeledi. BingX ise Ordiswap (ORDS) tokenini listeledi.

HTX borsası, The Root Network (ROOT) tokenini 17:00’de listeleyecek. Bitget borsası, PlayZap (PZP) tokenini PZP/USDT işlem çifti ile TSİ 13:00’te listeleyecek. Diğer önemli listelemeler ise aşağıdaki şekilde:

  • WhiteBIT, JTC Network (JTC) tokenini listeledi.
  • BitMart, Mia (MIA) tokenini MIA/USDT işlem çifti ile 08:00 (UTC) saatinde listeledi.
  • AscendEX, Bounty Temple (TYT) tokenini TYT/USDT işlem çifti ile 3:00 (UTC) saatinde listeledi.
  • MEXC, Catboy (CATBOY) tokenini CATBOY/USDT işlem çifti ile 15:00 (UTC) saatinde listeleyecek.
  • MEXC, HeadStarter (HST) tokenini HST/USDT işlem çifti ile 08:00 (UTC) saatinde listeledi.
  • LBank, Cyber Doge (CDOGE) tokenini CDOGE/USDT işlem çifti ile 10:00 (UTC) saatinde listeledi.
  • Binance Japan, Filecoin (FIL)’i listeleyecek.

Kripto para borsaları, yeni kripto paraları listelemeye ve yatırımcılara daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor. Bu listelemeler, kripto para piyasasının büyümesini ve gelişmesini teşvik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x